E-mail: pavlas22@seznam.cz

Gothigův STADIÓN IV.ročník/4.vydání

15.12.2014 00:19
14.12. bylo odehráno 4.kolo WC CUPU - LIGA Mistrů

0-3 Plešivec - Gothig Panters Kyje !!! Návštěva 14,941 diváků !!! Průměr !!! Widzew lodz filip - JanGothig !!! Tým hrající V.H Slovensko nebyl pro Pantery těžkým oříškem !!!

7-0 1.FC Habří - Kékkút !!! Náštěva 45,162 diváků !!! Suprová !!! Fotbal v Habří táhne a Liga Mistrů není vyjímkou !!! Chossé - Szabdlaca !!! Ani domácí se nenechali zahanbit a doslova přejeli tým hrající III.D Magyarország ligu !!!

2-5 The Red Roosters Dašice - Dobrá !!! Návštěva 28,971 diváků !!! Velmi pěkná !!! Funebrák - Doeshadow !!! To Funebrák se zaskočit nechal mladým manažerem ze III.A. Slovensko ligy !!! Škoda v turnaji končí a přitom na postup měl velice kladné postavení !!! Ale pouze na začátku zápasu !!! V 19.minutě již vedl 2:0 a vše nasvědčovalo na jasnou záležitost !!! Pak však soupeře nechal hrát a ten se jim vysmál !!! Otočil a zápas proměnil ve svou vlastní exhibici !!!

0-3 FC Dehet Šternberk A - NK Lokomotiva Zagreb !!! Návštěva 55,408 diváků !!! Bomba !!! Co však je platná Bomba návštěva, když výkon na trávníků tyto diváky neuspokojil !!! Wilhelm - matki111 !!! Další mlaďounký manažer, který vyřadil našeho matadora !!! Tým z I. Croatia nedal našemu zástupci čuchnout !!!

5-1 Sydney =Desert Eagle= - 1 FC.Krkonoše !!! Návštěva 28,525 diváků !!! Velmi pěkná !!! ATi_ChelseaFan - Forbes !!! Černá neděle pokračuje !!! Tým hrající I. Australia ligu si vychutnal dalšího našeho zástupce !!! Maďarský manažer ve službách australského týmu sice není žádné ořezávátko, ale výsledek v neprospěch našeho týmu je smutný !!! Další škoda pro NašíVaší ligu !!!

5-2 SK Sokol Psojedy - Tábor 22 !!! Návštěva 28,719 diváků !!! Velmi pěkná !!! Slávista své fandy nezklamal !!! Slávista - sergej 23 !!! Sokolští ze Psojed se správně a dobře namotivovali a nedali svému soupeři z I.DEBAKEL (Česko) šanci !!! Úvod zápasu vypadal děsivě !!! 13.minuta a domácí prohrávali již 0:2 !!! Pak však rozehráli svůj střelecký koncert a výsledek je více než pěkný !!! Domácí fanoušci mohli slavit postup !!!

1-2 Radece - Descalvado !!! Návštěva 12,418 diváků !!! Průměr !!! Rafi666 - Ariss !!! Poslední překvapivý účastník Ligy Mistrů z řad týmů NašíVaší ligy zabojoval a překonal výkony jiných manažerů z ligy !!! Mladičký manažer z I. Slovenia ligy nedokázal porazit našeho mladíčka !!! Ten rozhodl gólem v 80.minutě o svém postupu dál v pavouku Ligy Mistrů !!! Veliká gratulace !!!

Resumé:

Takže nakonec celkový výsledek není tak špatný i když bych osobně očekával větší procento úspěšných týmů z NašíVaší ligy !!!
50% na 50% není zas tak špatných !!! Kvalita soupeřů narůstá a tak se musí zbývající zástupci z naší ligy pečlivě připravit na další těžké soupeře !!!
Všem třem manažerů posílá redakce velikánskou gratulaci !!! Jen tak dál pánové !!! Dobře a kvalitně reprezentujte NašíVaší ligu !!!